TÜRKÇE       ENGLISH       日本
Bizi Takip Edin :   
TNDK DERNEĞİ

TERCÜME VE TERCÜMANLAR

Siz müşterilerimize Japonya ziyaretlerinizde, toplantı-fuar organizasyonlarınızda doğru mesajın doğru sözcüklerle, zamanın elinizdeki en kıymetli kaynak olduğunu unutmadan, profesyonel tercümanlarımız ile bir çeviri hizmeti sunmaktadır.

Simultane çeviri, yazılı tercüme, büyükelçilikçe onaylı tercüme dâhil Türkçe-Japonca-İngilizce tercüme ve tercüman hizmetlerimizi hatasız, eksiksiz ve sorunsuz bir biçimde kendi dil alanında deneyimli tercüman kadromuz ile gerçekleştirdiğimizi de unutmayınız.

 

FUAR HOSTESLERİ

Her zaman güler yüzlü, her zaman içten, sakin ve soğukkanlı, iyi görünümlü, üstün iletişim yetenekleri ve sergiledikleri sabırlı tutumlarıyla hosteslerimiz fuar süresince hizmetinizde.

Bay/Bayan "VIP-Servis" , Bay/Bayan "Bilgi" ya da Bay/Bayan "Her Şey". Kadromuzdan mutlaka aradığınızı bulacaksınız, hızlı ve güvenilir bir şekilde.

 

MODELLER

Zekâyı ve etkileyici bir görünümü kendilerinde birleştiren modellerimiz, ürünlerinizi ya da organizasyonlarınızı vurgulayacak ideal bir çerçeve olacaklar.

Yetenekleri ve iş tecrübeleriyle imajınızı doğru bir şekilde insanlara sunmak onlar için hiç de zor olmayacak.

 

GÜVENLİK

Güvenlik elemanlarımız son derece güçlü ve güvenilir kişilerdir. İnsanları, gerekli saygıyı göstermek zorunda bırakarak beklediğiniz güven duygusunu sağlarlar. Böylece siz de arzu ettiğiniz huzurlu ortamın keyfini çıkarırsınız.

 

Tokyo ofis: Tokyo to Shinjiku ku Yotsuya 1-10-2 2F JAPAN, Post kodu: 160-0004

Nagasaki ofis: Nagasaki-shi Motofuna machi 14-9 JAPAN,  Posta kodu: 850-0035

Email : info@japonyaticaret.com   /  Web : www.japonyaticaret.com