TÜRKÇE       ENGLISH       日本
Bizi Takip Edin :   
HİZMETLERİMİZ
Organizasyon

Japonya Ticaret organizasyonlarınızı hedef kitleleriniz için unutulmaz kılmayı hedefliyor ve bu amaçla siz müşterilerimize şu alanlarda hizmet veriyor:

 

KİŞİSEL ORGANİZASYONLAR

Tüm özel davet ve kutlamalarınız için yalnızca size özel programlar, evlilik töreniniz, doğum gününüz ya da balayınız vb için farklı mekân önerileri… Tecrübelerimizle size unutulmaz bir deneyim yaşatacağız, emin olabilirsiniz!

 

KONGRE VE TOPLANTI ORGANİZASYONLARI

Özellikle iş dünyası içinde kongre ve toplantılar önemli bir yer tutar. Fikirlerin paylaşıldığı, stratejilerin belirlendiği, sunumların gerçekleştiği, önemli kararların verildiği ciddi platformlardır. Bu önemin ve ciddiyetin bilincine sahip olarak bu özel günleriniz de ihtiyaç duyulan hizmetler Japonya Ticaret tarafından sağlanmaktadır.

 

JAPONYA TURLARI

Bir sonraki davetiniz için doğru lokasyonu bulabildiniz mi?

Gelecek randevunuz için hoş bir mekan mı arıyorsunuz? 

Tüm çalışanlarınız için düzenleyeceğimiz Japonya turu için kara mı veremediniz?

Sizin için en doğru lokasyonu seçelim; romantik, ultra-modern, rustik, heyecanlı aksiyon programlar, sportif Outdoor macera turları şehrin merkezinde veya şehir dışında. Japonya Ticaret her zaman sizin zevkinizi yansıtır!

 

CATERING

Damak tadınıza hitap ederken aynı zamanda stil sahibi dizaynıyla da göz dolduran Catering hizmetinin sorumluluğu üstleniyoruz. Catering organizasyonlarında gerekli tüm ekipmanlar her zaman tarafımızdan sağlanır. Sofra takımlarını, masaları, sandalyeleri, dekoratif örtü ve aksesuarları, kahve makinalarını ve çok daha fazlasını dekorasyonlarımızda bulabilirsiniz. Her şeyi bize, Japonya Ticaret`ya bırakın!

 

ANİMATÖRLER VE GUVENLIK

Eğlencenin sınırlarını zorlayan ve herkesi kendi çılgın dünyalarına çekmeyi başarabilen insanlar, işte bizim animatörlerimiz! Akrobatik şovlar, komedi gösterileri, sahne şovları ve çok daha fazlasıyla davetlerinizi renklendirmek için sizleri bekliyoruz.

Güvenlik elemanlarımız son derece güçlü ve güvenilir kişilerdir. İnsanları, gerekli saygıyı göstermek zorunda bırakarak beklediğiniz güven duygusunu sağlarlar.

 

DAVETLİLERİN ORGANİZASYONU

Japonya Ticaret konuk listesinden davetiyelere, mekan rezervasyonlarından konuklarla kurulacak iletişime (acilhat, hatırlatmalar, vs.) ve davetinize yönelik web sitesi tasarımına kadar organizasyonlarınızın her detayıyla yakından ilgileniyor. Böylece biz sizin için küçük detayları hallederken siz daha önemli işlerinize konsantre olabilirsiniz.

 

Tokyo ofis: Tokyo to Shinjiku ku Yotsuya 1-10-2 2F JAPAN, Post kodu: 160-0004

Nagasaki ofis: Nagasaki-shi Motofuna machi 14-9 JAPAN,  Posta kodu: 850-0035

Email : info@japonyaticaret.com   /  Web : www.japonyaticaret.com