TÜRKÇE       ENGLISH       日本
Bizi Takip Edin :   
HİZMETLERİMİZ
Teknik hizmetler

ORGANIZASYON VE MOTIVASYON

Müşterilerimize hizmette Japonya’da sonuç almak için yepyeni bir sayfa açıyoruz. Alışılagelmişin dışında, farklı bir konseptle ürünlerinizi hedef kitlenize ulaştırmanın ve markanızı tanıtmanın yolu, “Organizasyon ve Motivasyon”. Bu amaçla geliştirdiğimiz farklı hizmet anlayışımızla hedeflerimiz:

İmaj Gelişimi

Ürünün En Etkili Şekilde Ortaya Konması

Yaşanabilir ve Hissedilebilir Reklamlar Tasarlamak

Müşterilerle ve Ticari Ortaklarla İlişkilerin Kurulması ve Geliştirilmesi

 

ROADSHOW

"Eğer müşteri gelemiyorsa biz müşteriye gideriz." Roadshow’un basit, ama en temel düşüncesini yansıtır bu cümle. Japonlar ürünleri görmeden, tatmadan, piyasa araştırmasını yapmadan kesinlikle alım yapmazlar. Bu sebeple Roadshow ile ürünlerinizle ve sunduğunuz hizmetinizle birlikte ALICININ ayağına gitmek; doğrudan tanıtmak adına müşterinin fikirlerini almak Japonya’da size istediğiniz sonucu sağlayacaktır.

Japonya Ticaret, sizin belirleyeceğiniz konsepte uygun, hedef kitlenize yönelik etkili sunum yöntemlerini barındıran, eğitimli personelinin hizmet kalitesi ve çeşitli tur organizasyonlarıyla zenginleştireceği unutulmaz bir Roadshow deneyimi yaşatmayı vadediyor.

 

DENEME

Japon pazarı dünyada girilmesi en zor pazarlardan biridir. Bununda en büyük sebebi teknik olarak pazarı bilen insanlarla is yapmanın zorluğu ve maliyeti. Eğer hedef kitlenize ve ürününüzü beğeniyorsanız ürünlerinizin bir kere denemelerine izin verin. Gıda ürünleri için gurme insanlar, tekstil sektörü için moda ikonları vb. pazarda ve sektörde isi bilen ehil insanlarla ve partner ajanslar ile yapacağımız teknik analizler sonucu, sizlere yıllar içerisinde alamayacağınız tecrübe ve deneyimi sunmaya hazırız.

Hazırlayacağımız raporlar sonunda siz müşterilerimizi arzuladığınız hedeflere ulaştırmayı amaçlıyoruz.

 

Tokyo ofis: Tokyo to Shinjiku ku Yotsuya 1-10-2 2F JAPAN, Post kodu: 160-0004

Nagasaki ofis: Nagasaki-shi Motofuna machi 14-9 JAPAN,  Posta kodu: 850-0035

Email : info@japonyaticaret.com   /  Web : www.japonyaticaret.com